Kontrast:
Veličina slova:
14.06.2013. | općenito

9.INAS Svjetsko prvenstvo u atletici: Ristoski zlatna na 100 m

U Pragu, Češka, 09.-16.06. održava se 9. INAS Svjetsko prvenstvo u atletici za osobe s intelektualnim poteškoćama. Hrvatska atletičarka Mikela Ristoski u utrci na 100 m osvojila je prvo mjesto s osobnim rekordom od 12.98

U Pragu, Češka, 09.-16.06. održava se 9. INAS Svjetsko prvenstvo u atletici za osobe s intelektualnim poteškoćama.

Hrvatska atletičarka Mikela Ristoski u utrci na 100 m osvojila je prvo mjesto s osobnim rekordom od 12.98 sekundi. Mikela Ristoski u svojoj kvalifikacijskoj grupi takodjer je rušila osobni rekord na 100 m (13.08).

Drugo mjesto osvojila je nizozemska atletičarka Marianne Verdonk, a treće Stephanie Moore iz Velike Britanije.

Mikelu Ristoski očekuje još nastup u troskoku posljednjeg dana SP u subotu 15.06.2013.

Atletičar Goran Jelić u disciplini 400m u finalu osvojio je 6.mjesto s osobnim rekordom od 51,79.