Kontrast:
Veličina slova:
28.09.2017. | paraboćanje

Svjetski kup u boćanju: Dobri nastupi Davora Komara i Melise Osmanović

U Kansas Cityju se od 22. do 29. rujna održan je BISFED Svjetski kup u boćanju za osobe s invaliditetom. Naša je reprezentacija u sastavu Davor Komar, Melisa Osmanović i Damir Juren ostvarila odlične rezultate. U pojedinačnoj kategoriji BC4, Davor Komar je zauzeo četvrto mjesto, dok je Melisa Osmanović bila peta.

U pojedinačnoj kategoriji BC4, Davor Komar je zauzeo četvrto mjesto, dok je Melisa Osmanović bila peta.

U kategoriji parova BC4, hrvatski su predstavnici zauzeli također četvrto mjesto.

Velik je to uspjeh, pogotovo kada se uzme u obzir da su u Kansas Cityju nastupali najbolji svjetski natjecatelji u boćanju. Naši se reprezentativci sutra vraćaju u Hrvatsku.

Ovo natjecanje je bila odlična priprema naše reprezentacije za najvažnije natjecanje ove godine, a to je Europsko prvenstvo koje će se održati od 25. listopada do 2. studenog u portugalskoj Povoi de Varzim.