Kontrast:
Veličina slova:
22.10.2015. | općenito

IPC Svjetsko prvenstvo 2015: Prvi dan natjecanja bez medalja za atletičare

Prvog dana natjecanja na IPC SP u Dohi, članovi atletske reprezentacije nisu osvojili medalje. Najbolji plasmani su 5 mjesta Josipa Slivara i Miljenka Vučića.

Prvog dana natjecanja na Svjetskom prvenstvu #‎Doha2015 u jutarnjem programu nastupila su dvojica naših atletičara u disciplini bacanje kugle. Mladen Tomić zauzeo je 7. poziciju (F 42), dok je Albin Vidović u kategoriji F 36 završio na 6 mjestu.

U popodnevnom programu Miljenko Vučić i Josip Slivar bili su jako blizu osvajanja prve hrvatske medalje na Svjetskom prvenstvu.

Miljenko je u bacanju kugle oborio osobni rekord (14.52m) i dugo držao treću poziciju, no na kraju se, kao i Josip u bacanju diska, morao zadovoljiti 5. mjestom.

U subotu, 24.10.2015., nastupaju Slaven Hudine u kugli i Zoran Talić u skoku u dalj.