Veličina slova:
Kontrast:
18.09.2019. | stolni tenis

ITTF Europsko prvenstvo u para stolnom tenisu: Mužinić i Jozić u polufinalu

Nakon grupne faze natjecanja na ITTF Europskom prvenstvu u stolnom tenisu, u poluifnale su se plasirali Anđela Mužinić i Pavao Jozić.

Kod stolnotenisačica u kategoriji 3 Anđela Mužinić je u grupi bila bolja od Turkinje N.Altinas 3:1, te stolnotenisačicu iz Francuske F. Bertrand i u polufinalu igra protiv M. Brunelli iz Italije, danas u 12.00h

Helena Dretar Karić nije uspjela proći grupu, u kojoj je imala 1 pobjedu i 2 poraza.

Mirjana Lučić, kategorija 10, u grupi zauzela je 1. mjesto, pobijedila je Ertis iz Turske, Beerg iz Njemačke i Saltanovsku iz Ukrajine i u 1/4 finalu je izgubila od Dankinje Nielsen

Jelena Šišić, kategorija 4-5, nije prošla grupu, u istoj je imal a 3 poraza .

Pavao Jozić, kategorija 7, u svojoj grupi imao je 3 pobjede, bio je bolji od Moralesa iz Španjolske 3:2, Hansena iz Švedske 3:2, i 3:0 od Ignatovicha iz Bjelorusije.

1/8 finala je Jozić bio slobodan, a u 1/4 finalu bio je bolji od Poljaka M. Deigslera sa 3:1.

U polufinalu Jozić će igrati protiv Westerberga iz Švedske, danas u 10.30h.

Tomislav Špalj, kategorija 4, osvojio je 2. mjesto u svojoj grupi sa jednom pobjedom i jednim porazom. U 1/8 finala izgubio je od Španjolca Lopeza 3:1.