Veličina slova:
Kontrast:
05.12.2011. | općenito

IWAS Igre 2011: Atletičari i plivači uspješni

IWAS Igre 2011: predstavnici Hrvatske osvojili su medalje u atletici (Vidović, Černi, Slivar), plivanje (Španja, Vincetić i Sinovčić)

Predstavnici Hrvatske na IWAS Igrama 2011 proteklog vikenda nastavili su s osvajanjem medalja. Medalje su osvojili altetičari i plivači.

U atletskom dijelu natjecanja 02.11.11. Albin Vidović, u bacanju diska osvojio je zlato s daljinom od 33,79 metara.

U istoj disciplini Deni Černi, u svojoj kategoriji tjelesnog oštečenja postao je brončani s daljinom od 23,95 metara

Drugog dana natjecanja, 03.11.11, Slaven Hudina osvojio je srebrno odličje bacivši disk na daljinu od 14,88 metara.

Trećeg dana natjecanja, 04.11.11. Josip Slivar osvojio je zlatnu medalju u bacanju kugle s osobnim rekordom, 14,84m

U plivačkom dijelu natjecanja, srebrno odličje osvojio je Dino Sinovčić u disciplini 50 metara slobodno s vremenom od 34.09 sekundi

Mihovil Španja nastavio je svoj zlatni niz.Španja je došao do svog trećeg zlata u utrci na 100 metara leđno s vremenom od 1:14.67. Zlatni niz nastavio je i Kristijan Vincetić osvajanjem drugog zlata u utrci na 100 metara delfin u vremenu od 1:01.51.