Preskoči navigaciju Idi na dno stranice
Pritisnite enter za pretragu ili ESC za zatvaranje
Kontrast:
Veličina slova:
24.08.2021. - 05.09.2021. TOKYO , JAPAN

RASPORED NASTUPA NA PARAOLIMPIJSKIM IGRAMA TOKO 2020

Raspored nastupa članova Hrvatske paraolimpijske delegacije možete pročitati u tekstu ispod.

Za praćenje rezultata uživo na linku ispod:

https://olympics.com/tokyo-2020/en/paralympics/

web stranica Parolimpijskih igara Tokyo 2020

https://www.paralympic.org/tokyo-2020

Prijenos otvaranja od 13 sati, 24.08.2021., kao i nastupe naših predstavnika pratite na drugom programu HTV-a

https://sport.hrt.hr/poi-tokyo-2020

Raspored nastupa (navedeno je lokalno vrijeme u Japanu). Vremenska razlika u odnosu HR je +7h

DISCIPLINA/CEREMONIJA IME I PREZIME SPORTAŠA DATUM NASTUPA/CEREMONIJE VRIJEME BORILIŠTE
OTVARANJE PARAOLIMPIJSKIH IGARA 24.8.2021 20:00 - 23:00 OLYMPIC STADIUM
STOLNI TENIS - POJEDINAČNO 7 MUŠKI-GRUPA PAVAO JOZIĆ 25.8.2021 16:00- 22:00 TOKYO METROPOLITAN GYMNASIUM
STOLNI TENIS - POJEDINAČNO 3 ŽENE - GRUPA ANĐELA MUŽINIĆ/HELENA DRETAR KARIĆ 25.8.2021 9:00-14:20 TOKYO METROPOLITAN GYMNASIUM
STOLNI TENIS - POJEDINAČNO 3 ŽENE - GRUPA ANĐELA MUŽINIĆ/HELENA DRETAR KARIĆ 25.8.2021 16:00- 22:00 TOKYO METROPOLITAN GYMNASIUM
STOLNI TENIS - POJEDINAČNO 7 MUŠKI-GRUPA PAVAO JOZIĆ 26.8.2021 16:00- 22:00 TOKYO METROPOLITAN GYMNASIUM
STOLNI TENIS - POJEDINAČNO 3 ŽENE - GRUPA ANĐELA MUŽINIĆ/HELENA DRETAR KARIĆ 26.8.2021 16:00- 22:00 TOKYO METROPOLITAN GYMNASIUM
PLIVANJE - ŽENE 100M PRSNO SB8- kvalifikacije PAULA NOVINA 26.8.2021 9:00-11:25 TOKYO AQUATICS CENTER
PLIVANJE - ŽENE 100M PRSNO SB8- finale PAULA NOVINA 26.8.2021 17:00-20:50 TOKYO AQUATICS CENTER
STOLNI TENIS - POJEDINAČNO 7 MUŠKI-GRUPA PAVAO JOZIĆ 27.8.2021 9:00-14:20 TOKYO METROPOLITAN GYMNASIUM
STOLNI TENIS - POJEDINAČNO 7 MUŠKI-1/4 FINALA PAVAO JOZIĆ 27.8.2021 16:00-22:00 TOKYO METROPOLITAN GYMNASIUM
STOLNI TENIS - POJEDINAČNO 3 ŽENE - GRUPA ANĐELA MUŽINIĆ/HELENA DRETAR KARIĆ 27.8.2021 9:00-14:20 TOKYO METROPOLITAN GYMNASIUM
STOLNI TENIS - POJEDINAČNO 3 ŽENE - 1/4 finala ANĐELA MUŽINIĆ/HELENA DRETAR KARIĆ 27.8.2021 16:00-22:00 TOKYO METROPOLITAN GYMNASIUM
ATLETIKA - KUGLA ŽENE F41 FINALE ANA GRADEČAK 27.8.2021 9:30-12:50 OLYMPIC STADIUM
STOLNI TENIS - POJEDINAČNO 3 ŽENE - 1/2 finala ANĐELA MUŽINIĆ/HELENA DRETAR KARIĆ 28.8.2021 9:00-15:00 TOKYO METROPOLITAN GYMNASIUM
PARATRIATLON - PTS 4 MUŠKI ANTONIO FRANKO 28.8.2021 6:30-11:00 ODAIBA MARINE PARK
BOĆANJE - POJEDINAČNO BC4 - GRUPA DAVOR KOMAR 28.8.2021 9:30-14:20 ARIAKE GYMNASTICS CENTER
16:00-20:50
STOLNI TENIS - POJEDINAČNO 7 MUŠKI-1/2 FINALA PAVAO JOZIĆ 28.8.2021 9:00-15:00 TOKYO METROPOLITAN GYMNASIUM
STOLNI TENIS - POJEDINAČNO 7 MUŠKI-FINALE PAVAO JOZIĆ 29.8.2021 10:00-14:00 TOKYO METROPOLITAN GYMNASIUM
BOĆANJE - POJEDINAČNO BC4 - GRUPA DAVOR KOMAR 29.8.2021 9:30-14:20 ARIAKE GYMNASTICS CENTER
16:00-20:50
ATLETIKA - KUGLA MUŠKI F40 FINALE MATIJA SLOUP 29.8.2021 9:30-12:50 OLYMPIC STADIUM
ATLETIKA - DISK MUŠKI F52 FINALE VELIMIR ŠANDOR 29.8.2021 19:00-22:05 OLYMPIC STADIUM
ATLETIKA -KUGLA MUŠKI F53 FINALE MARIJAN PRESEČAN 29.8.2021 9:30-12:50 OLYMPIC STADIUM
STOLNI TENIS - POJEDINAČNO 3 ŽENE-finale ANĐELA MUŽINIĆ/HELENA DRETAR KARIĆ 29.8.2021 16:00-20:00 TOKYO METROPOLITAN GYMNASIUM
JUDO ŽENE B3 -70kg 1/8 finala LUCIJA BREŠKOVIĆ 29.8.2021 10:30-14:00 NIPPON BUDOKAN
JUDO ŽENE B3 -70kg za 3. mjesto LUCIJA BREŠKOVIĆ 29.8.2021 16:30-19:40 NIPPON BUDOKAN
JUDO ŽENE B3 -70kg za 1. mjesto LUCIJA BREŠKOVIĆ 29.8.2021 16:30-19:40 NIPPON BUDOKAN
ATLETIKA - KUGLA MUŠKI F11 FINALE MILJENKO VUČIĆ 30.8.2021 19:00-22:00 OLYMPIC STADIUM
BOĆANJE - POJEDINAČNO BC4 - GRUPA DAVOR KOMAR 30.8.2021 9:30-14:20 ARIAKE GYMNASTICS CENTER
16:00-20:50
PLIVANJE - MUŠKI 200M SLOBODNO S4 - kvalifikacije TOMI BRAJŠA 30.8.2021 9:00-11:25 TOKYO AQUATICS CENTER
PLIVANJE - MUŠKI 200M SLOBODNO S4 - finale TOMI BRAJŠA 30.8.2021 17:00-20:50 TOKYO AQUATICS CENTER
STRELJAŠTVO - P1 - ZRAČNI PIŠTOLJ 10m DAMIR BOŠNJAK 31.8.2021 9:30 - 15:30 ASAKA SHOOTING RANGE
STOLNI TENIS - EKIPNO 3 ŽENE-1 KOLO ANĐELA MUŽINIĆ/HELENA DRETAR KARIĆ 31.8.2021 10:00-14:30 TOKYO METROPOLITAN GYMNASIUM
STOLNI TENIS - EKIPNO 3 ŽENE-1/4 FINALA ANĐELA MUŽINIĆ/HELENA DRETAR KARIĆ 31.8.2021 16:30 -21:00 TOKYO METROPOLITAN GYMNASIUM
BOĆANJE - POJEDINAČNO BC4 - ¼ FINALA DAVOR KOMAR 31.8.2021 9:30-14:20 ARIAKE GYMNASTICS CENTER
BOĆANJE - POJEDINAČNO BC4 - 1/2 FINALA DAVOR KOMAR 31.8.2021 16:00-19:45 ARIAKE GYMNASTICS CENTER
PLIVANJE - MUŠKI 100M SLOBODNO S6 - kvalifikacije DINO SINOVČIĆ 1.9.2021 9:00-11:20 TOKYO AQUATICS CENTER
PLIVANJE - MUŠKI 100M SLOBODNO S6 - finale DINO SINOVČIĆ 1.9.2021 17:00 - 20:40 TOKYO AQUATICS CENTER
STOLNI TENIS - EKIPNO 3 ŽENE-1/2 FINALA ANĐELA MUŽINIĆ/HELENA DRETAR KARIĆ 1.9.2021 10:00 - 16:00 TOKYO METROPOLITAN GYMNASIUM
BOĆANJE - POJEDINAČNO BC4 - ZA BRONCU/ZLATO DAVOR KOMAR 1.9.2021 9:30-13:25 ARIAKE GYMNASTICS CENTER
STRELJAŠTVO - P3 - PIŠTOLJ 25m DAMIR BOŠNJAK 2.9.2021 8:45-16:45 ASAKA SHOOTING RANGE
STOLNI TENIS - EKIPNO 3 ŽENE-FINALE ANĐELA MUŽINIĆ/HELENA DRETAR KARIĆ 2.9.2021 10:00 - 15:30 TOKYO METROPOLITAN GYMNASIUM
ATLETIKA - DISK MUŠKI F64 FINALE IVAN KATANUŠIĆ 2.9.2021 19:00-22:05 OLYMPIC STADIUM
PLIVANJE - MUŠKI 100M LEPTIR S9 - kvalifikacije KRISTIJAN VINCETIĆ 2.9.2021 9:00-11:25 TOKYO AQUATICS CENTER
PLIVANJE - MUŠKI 100M LEPTIR S9 - finale KRISTIJAN VINCETIĆ 2.9.2021 17:00-20:50 TOKYO AQUATICS CENTER
PLIVANJE - MUŠKI 50M SLOBODNO S4 - kvalifikacije TOMI BRAJŠA 2.9.2021 9:00-11:25 TOKYO AQUATICS CENTER
PLIVANJE - MUŠKI 50M SLOBODNO S4 - finale TOMI BRAJŠA 2.9.2021 17:00-20:50 TOKYO AQUATICS CENTER
ATLETIKA - SKOK U DALJ ŽENE T20 FINALE MIKELA RISTOSKI 3.9.2021 19:00-21:55 OLYMPIC STADIUM
PLIVANJE - MUŠKI 100M LEĐNO S6 - kvalifikacije DINO SINOVČIĆ 3.9.2021 9:00-11:35 TOKYO AQUATICS CENTER
PLIVANJE - MUŠKI 100M LEĐNO S6 - final DINO SINOVČIĆ 3.9.2021 17:00-21:00 TOKYO AQUATICS CENTER
STRELJAŠTVO - P4 - PIŠTOLJ 50m DAMIR BOŠNJAK 4.9.2021 9:30-15:45 ASAKA SHOOTING RANGE
ATLETIKA - KUGLA MUŠKI F33 FINALE DENI ČERNI 4.9.2021 19:00-22:00 OLYMPIC STADIUM
ATLETIKA - SKOK U DALJ MUŠKI T20 FINALE ZORAN TALIĆ 4.9.2021 19:00-22:00 OLYMPIC STADIUM
ATLETIKA - KOPLJE MUŠKI F41 FINALE VLADIMIR GAŠPAR 4.9.2021 19:00-22:00 OLYMPIC STADIUM
PARATAEKWONDO - K44 +75 - 1/8 FINALA IVAN MIKULIĆ 4.9.2021 10:00-15:00 MAKUHARI MESSE HALL B
PARATAEKWONDO - K44 +75 - 1/4 FINALA IVAN MIKULIĆ 4.9.2021 10:00-15:00 MAKUHARI MESSE HALL B
PARATAEKWONDO - K44 +75 - 1/2 FINALA IVAN MIKULIĆ 4.9.2021 17:00-22:00 MAKUHARI MESSE HALL B
PARATAEKWONDO - K44 +75 - BORBA ZA 3. MJESTO IVAN MIKULIĆ 4.9.2021 17:00-22:00 MAKUHARI MESSE HALL B
PARATAEKWONDO - K44 +75 - BORBA ZA 1. MJESTO IVAN MIKULIĆ 4.9.2021 17:00-22:00 MAKUHARI MESSE HALL B
ZATVARANJE PARAOLIMPIJSKIH IGARA 5.9.2021 20:00-23:00 OLYMPIC STADIUM
Rezultati i prijenos
Ostala natjecanja Sva natjecanja